Речі українського виробництва служитимуть довго

Насамперед, можна купувати речі китайського або турецького виробництва. Про це у ранковому шоу на 24 каналі розповіла Юлія Савостіна – журналіст, блогер, засновниця проєкту Made in Ukraine.

Цікаво Тренди літа 2020: що ми будемо носити цього сезону

За її словами, українське не може коштувати дешево – для цього просто немає підстав. Адже всі вітчизняні товари виготовляються з дотриманням трудових норм.

Натомість Савостіна запевнила, що український товар – якісний. Тож можна заощадити, купивши річ, яка нам дуже подобається. Вона прослужить досить довго і не потрібно буде швидко купляти заміну.

Речі, які шиються в Україні, є більш довготривалими – саме тому носити їх можна довше. Адже вони більше прив'язані до якості і менше залежать від трендів,
– пояснила блогерка.

А також підкреслила: усі продавці та підприємці хочуть отримувати гідну зарплату, тож українські товари дешево коштувати не можуть. Натомість вони точно не поступаються якістю заробіжному товару. Особливо, якщо це якісь побутові інтер'єрні речі, домашній текстиль.

"Принаймні, це точно товари, які купують по любові. Це дуже важливо для сталого споживання", – наголосила Савостіна.

Варто створити капсульний гардероб

Довідка. Капсульний гардероб – це набір із спеціально підібраних 6-10 предметів одягу, які складаються в 10-15 комплектів. Вони повинні поєднуватися між собою за стилем, кольором та фактурою.

За словами Савостіної, капсульний гардероб можна створити практично за будь-які гроші. Можна придбати 14 речей за 100 євро – якщо шукати одяг та аксесуари не серед українських брендів, а у секонд-хендах, аутлетах, благодійних магазинах чи в друзів.

Як заощадити на речах у гардеробі: дивіться відео