Як раніше повідомляли журналісти LifeStyle 24, фешн-бізнес Вікторії Бекхем переживає кризові часи. За 2 роки вартість компанії суттєво зменшилась, тому знаменита британка вирішила вжити антибанкрутні заходи. Так, дизайнерка змушена була звільнити приватного водія та флориста, а також більше популяризувати вбрання власного бренду.

Дивіться також: 45-річна Вікторія Бекхем знялася в ефектній зйомці для британського Harper's Bazaar: фото

Одним із маркетингових ходів успішної бізнесвумен стала участь у зйомці для Harper's Bazaar. Для популярного глянцю Вікторія Бекхем підібрала стильні вбрання власного авторства. Зокрема, зірка постала перед камерами у трендових штанних костюмах, у картатій спідниці з блузою та піджаком, сексуальні топ зі штанами та светру з ультракороткими шортами. А от вже в інтерв'ю Вікторія Бекхем відповіла на провокативне питання щодо краси. За словами дизайнерки, вона знає всі свої недоліки зовнішності, однак соромитись їх не збирається.

Чи важаю я себе вродливою? Ні, абсолютно ні. Але я роблю найкраще з того, що маю. Я знаю всі свої недоліки і усміхаюся: я така, як є, і не збираюся намагатися що-небудь виправляти. Мені знадобилося багато часу, щоб визнати, що в 45 років зі мною насправді все так,
– поділилась Вікторія Бекхем.

У мережі зірка опублікувала ролик зі знімального процесу. На кадрах видно, як Вікторія Бекхем з легкістю позує перед камерою, не боячись поставати зблизька та з різних ракурсів. До фотосесії вона залучила свого собаку – коричневого спанієля, який стильно виглядав у кадрі.