Майже 4-хвилинне відео Арні поширив на своїх сторінках у соцмережах.

Після кривавих заворушень у Шарлотсвіллі він закликав Трампа виступити з однозначною критикою подібних проявів ненависті та нетерпимості і навіть записав для Трампа коротку промову.

Читайте також: "Ні" расизму: генерали США засудили позицію Трампа щодо демонстрацій у Шарлотсвіллі

Я відмовляюся від підтримки расистів. У країні, яка перемогла армії Гітлера, немає місця для нацистських прапорів,
– саме такі слова, на думку Шварцнеггера, мав би говорити Трамп.

У ролику він також використав ляльку, схожу на американського президента, яка тільки те й вміє, що схвально махати головою.

Окремо Шварцнеггер звернувся до прихильників радикальних течій.

"Я хочу дещо сказати неонацистам, націоналістам і неоконфедератам. Давайте я скажу настільки різко, наскільки це можливо. Ваші герої – невдахи. Ви підтримуєте безнадійні ідеї. Повірте, я знаю справжніх нацистів… Я можу вам сказати, що ці примари, яких ви тепер шануєте як ідолів, провели решту свого життя в соромі. А тепер всі вони – в пеклі", – Шварцнеггер нагадав, що він народився в Австрії незадовго після закінчення Другої світової війни.

Нагадаємо, 11 серпня в американському місті Шарлотсвілль, що в штаті Вірджинія, розпочалися демонстрації, в яких взяли участь ультраправі активісти та їхні противники.

12 серпня під час акцій протесту у натовп протестувальників на шаленій швидкості влетів автомобіль. Одна людина загинула, ще близько 30 зазнали поранень.