Про це в інтерв'ю 24 каналу розповіла Джамала.

Читайте також: Джамала в звабливій сукні показала стильне фото з сином і чоловіком

Співачка зазначила, що товаришує з багатьма українськими дизайнерами.

Можу написати собі в Інстаграм, що мені подобається та чи інша сукня і хочу її придбати. Дизайнери часто роблять мені подарунки. Це дуже класна співпраця . Я допомагаю їм розширити аудиторію, а вони мені оновлювати сценічні наряди. Я завжди підтримую українських дизайнерів. Було багато ситуацій, коли мене питали, зокрема, в Лондоні, Стокгольмі – звідки цей одяг? І я завжди гордо кажу, що це українські дизайнери. На мені завжди 95% одягу вітчизняного виробництва,
– наголосила Джамала.

Джамала завжди виглядає стильно і елегантно. Разом з цим, артистка зізналася, що ненавидить коли женуться за трендами, особливо через нав'язування реклами що саме є "модним".

Читайте також: Догляд за собою від Джамали: якою косметикою користувалась співачка під час вагітності: фото

"Важливо, щоб людина мала смак. Якщо вона одягає сукню з кросівками – нехай це буде комусь дивно, але якщо дівчина виглядає стильно і гармонійно, то чому ні. Я за експерименти", – заявила вона.

На думку Джамали, українські дівчата часом можуть перебільшувати з надмірною сексуальністю. Співачка наголосила, що увагу до себе можна привертати іншим шляхом, однак не вульгарністю.

Наші дівчата намагаються одягатися дуже сексуально кожного дня – це перебір. Можна ж колись розслабитися і одягти сукню оверсайз. Не обов'язково, щоб у тебе завжди були і талія, і стегна, і декольте, і все це разом. Може бути щось одне. Може бути оверсайз з натяком на груди, або лише відкриті плечі, це теж сексуально. У кожного своє розуміння сексуальності, але українські жінки з цим часто перебільшують. Можливо, тому що тут велика конкуренція, багато красунь, і всі намагаються бути кращою, вищою на підборах, з більшим декольте… Дівчата, заспокойтеся! Без паніки. Можна звернути увагу на себе іншим шляхом. Межа між вульгарністю і яскравістю дуже тонка,
– пояснила артистка.

Повну версію інтерв'ю читайте тут.