Про це вона розповіла в інтерв'ю для Town & Country.

У грудні 2016 року 25-річна актриса втратила маму Кері Фішер, яка померла від зупинки серця. Відразу ж після смерті знаменитої актриси, на наступний день Лурд втратила бабусю – актрису Деббі Рейнолдс, яка не витримала смерть доньки та померла від інсульту.

Читайте також: В крові покійної Керрі Фішер знайшли кокаїн, героїн та екстазі


Керрі Фішер, Деббі Рейнольдс та Біллі Лурд

Біллі Лурд поділилась, що прийти в себе після такого удару їй допоміг гумор і повчання матері, яким вона вчила її з дитинства. Такий філософський і позитивний настрій стосовно того, що життя триває, і допоміг їй пережити цей період.


Керрі Фішер і донька Біллі Лурд

"Мені подобалося бути дочкою моєї мами, і я завжди нею буду, але зараз я стала просто Біллі", – розповіла актриса.

Також молода акторка зізналась, що саме мама підштовхнула її до акторської кар'єри і підтримала її прагнення. Отримавши епізодичну роль у шостому епізоді "Зоряних війн", Керрі Фішер зверталась до доньки Біллі та дивувалась, що їй на знімальному майданчику комфортно.

Читайте також: Покійна "принцеса Лея" та актори "Зоряних війн" стали героями відомого глянцю


Біллі Лурд в шостому епізоді "Зоряних війн"

Але після зйомок епізодичної ролі її запросили в серіал "Королеви крику" і "Американська історія жахів".

Сьогодні актриса переживає стрімке зростання, а разом з цим – її особистість. Втрата матері та бабусі дуже на неї вплинула, але це навчило її акторської самостійності.

Я завжди була в тіні популярності моїх бабусі і мами, а тепер я вперше самостійно керую своїм життям і з усім розбираюся сама,
– пояснює Лурд.

Біллі Лурд повідомила, що не планує продавати маєток Фішер в Беверлі-Хіллз, де зберігається безліч пам'ятних речей зі зйомок Зоряних воєн. Тому частину цих та інших особистий речей мами актриса виставить на аукціон у вересні цього року.

Нагадаємо, в грудні 2016 року у віці 60 років пішла з життя американська акторка Керрі Фішер, яка запам'яталася роллю Леї Органи у кіносазі "Зоряні війни". Ймовірною причиною смерті Керрі Фішер називають серцевий напад. Тіло американської зірки Керрі Фішер піддали кремації.