Такі результати фіналу шоу дівчина вирішила прокоментувати на своїй сторінці в Instagram. Ліля Кім зізналась, що не почувається нещасною, а упродовж всього проекту вона залишалась собою.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 12 випуск: в шоу перемогла Даша

Не буде допису нещасної дівчини, яку не обрали в фіналі! Я щаслива! А все тому, що упродовж всього проекту я не втратила себе, я не вистрибувала зі штанів, щоб здаватися кращою, я завжди була собою: чесною, щирою і справжньою! Для мене було дуже важливо, щоб ви відчули нашу історію, щоб ви знали, що все це є не тільки тоді, коли включена камера, – зазначила Ліля Кім.

Водночас дівчина зізналась, що не хоче знати, чого саме Нікіті Добриніну не вистачало у стосунках з нею. Фінальне випробування, згідно з яким вона помінялась місцями з чоловіком та мала приймати рішення щодо поїздки до вулкана Везувій, Ліля не розуміє. Красуня переконана, що саме телеведучий мав тоді діяти, а її найважливіший крок полягав у тому, що вона прийшла на проект та прийняла всі його правила.

"Я не знаю, яких дій йому від мене не вистачило, та й не хочу знати! Моя найбільша дія – це прихід на проект, це залишатися щотижня в таких непростих умовах заради нього. Вже вибачте, що я не вішалася на шию, не говорила на кожному кроці про те, як я закохана, не влаштовувала йому побачень і не переступала через себе наперекір! Мені дуже шкода, що в наш час чоловіки розслабилися і вважають, що дівчина повинна "діяти" нарівні!" – заявила екс-учасниця шоу "Холостяк-9".

Окрім цього, Ліля Кім відверто розповіла прихильникам, що за час участі у проекті "Холостяк 9 сезон" пройшла через багато випробувань. Пережити все їй допомогла підтримка людей, які засипали її сторінку позитивними відгуками. Після фінального випуску шоу Ліля не хоче спілкуватись з Нікітою Добриніним та більше не має наміру брати участь у подібних проектах.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 12 випуск: чим відзначився грандіозний фінал шоу

Я все пройшла самостійно! Пройшла через біль, депресію, апатію, розчарування і спустошення, я витримала все-все! Проекту в моєму житті більше немає і не буде, як і Нікіти Добриніна!
– заявила Ліля Кім.