Про це пишуть в Contact Music.

Багаторазова володарка премії "Оскар" зазначила, що немає більш захоплюючого, а також більш небезпечного часу для журналістських розслідувань, ніж зараз. Вона додала, що особливо це стосується жінок, натякаючи на численні секс-скандали, які заполонили Голлівуд останнім часом.

Читайте також: Сильвестра Сталлоне звинуватили у секс-злочині, але зірка все заперечує

Меріл Стріп поділилася, що захоплюється жінками-журналістами і, в порівнянні з ними, себе хороброю не вважає. Вона згадала гірке минула, в якому зізналась про жахливе фізичне насилля, яке двічі її спіткало.

Я дещо знаю про справжній жах – у моєму житті було два випадки, коли мені загрожувало, і коли я зазнавала справжнього фізичного насильства, я засвоїла дещо таке про життя, чого б інакше не знала, і мені пощастило, що мої інстинкти зіслужили мені хорошу службу,
– сказала Стріп.

"На мене напали і почали бити. Я прикинулася мертвою і чекала, коли все закінчиться. Мені було так страшно, що в якийсь момент я побачила цю сцену як ніби з боку. Так що я знаю на власному досвіді, що таке насильство над жінками", – розповіла про перший випадок Меріл.

Інший випадок, коли Меріл стикнулася з фізичним насильством – це коли вона стала свідком того, як кривдять іншу людину, і не змогла лишатися осторонь.

Я просто оскаженіла і кинулася на того чоловіка. Спитайте Шер – вона там була. І той розбишака втік, то було диво,
– додала актриса.

Як зазначає видання, про цей інцидент колись розказувала й Шер. Із її слів, вони зі Стріп тоді врятували дівчину від "величезного грабіжника".