Відео оприлюднено на YouTube-каналі The Late Show with Stephen Colbert.

Нещодавно зірка "Клубу "Сніданок" Еллі Шіді висловила обурення, що актор прийшов на церемонію вручення "Золотого глобуса", де зірки прийшли в чорному дрес-коді, щоб висловити свій протест. Однак в актора на це знайшлась своя відповідь. У програмі The Late Show Стівена Колберта він відкинув її заяву та зазначив, що звинувачення на його адресу є недостовірними.

Еллі Шіді грала в одній з моїх робіт. Ми відмінно проводили з нею час, і я ставлюся до неї з великою повагою. І мені абсолютно не зрозумілі її претензії,
– прокоментував актор.

"Речі, які я бачив в Twitter, недостовірні, але я повністю підтримую те, що люди розповідають про свої переживання і можуть бути почуті", – заявив актор.

Він додав, що має намір виправити ситуацію, якщо щось зробив не так.

Я дійсно не розумію, що відбувається. Знаєте, в ту ніч (на церемонії вручення "Золотого глобуса", – "24") багато дивовижних людей виголосили свої промови. Їм було що сказати, а мені було цікаво їх слухати і намагатися перейняти життєвий досвід через слова. і я тут для того, щоб слухати, вчитися і вчити інших на своїх помилках,
– підкреслив Франко.

На питання ведучого, чи вважає він можливим "примирення" з актрисами, які звинуватили його в харассмент, Франко відповів, що зробить все, щоб виправити ситуацію.

Нагадаємо, що окрім Еллі Шіді свої звинувачення до Джеймса Франка висловили й інші жінки. 8 січня актриса Вайллет Пейлі розповіла, що Джеймс намагався примусити її до орального сексу, а також спокусити її 17-річну подругу. Також колишня учениця його кіношколи Сара Тітер-Каплан стверджувала, що Франко змусив її роздягнутися на знімальному майданчику, оскільки "цього вимагав контракт".