У відвертому есе для видання InStyle, Тесс Холлідей зізналась, що щодня отримує гнівні повідомлення від користувачів мережі. Найбільше їх приходить після публікації оголеного фото чи кадру в пікантному одязі. Пишнотіла модель не приховує, що її це ображає, особливо, коли їй відверто бажають смерті від ожиріння.

Читайте також: Модель Тесс Холлідей підкреслила пишні форми мереживною сукнею: фото

Якось я прокинулася і побачила в Instagram наступне повідомлення: "Образ твого тіла нездоровий та небезпечний. Ти – гладка жінка, яка намагається прикрасити себе гарним одягом та макіяжем. Дочекатися не можу, коли ти впадеш мертвою від серцевого нападу." Воно закінчувалося веселим емоджі. Я щодня отримую такі повідомлення, так було все моє життя,
– розпочала відверту розповідь Тесс Холлідей.

Такі гнівні коментарі 33-річна Тесс Холлідей намагається ігнорувати, однак, інколи хейтери викликають у неї співчуття або ж чималий гнів. Та навіть після нападів у мережі успішна модель, вага якої сягає 150 кілограмів, впевнено продовжує заявляти, що жінка красива з будь-яким тілом.

"Нещодавно одна дівчина написала мені, яка я огидна і як сильно вона мене ненавидить. Замість того, щоб накинутись у відповідь, я глянула на її акаунт і побачила, що вона лікується від анорексії. Я написала їй: "Мені сумно, бо ти, мабуть, почуваєшся насправді жахливо, якщо так мені нагрубіянила. Культура дієт провалилась і зруйнувала так багато життів. Хай тобі щастить у твоєму одужанні". Я поставила сердечко вкінці свого повідомлення, а вона подякувала із сумним емоджі, чого я не очікувала", – поділилась Тесс Холлідей.

Сама модель через осуд громадськості звертається за допомогою до психолога. Окрім цього, Тесс Холлідей зізналась, що не занепадати духом їй допомагає гра, в якій вона годує кошенят.

Читайте також: Без прикрас та макіяжу: пишнотіла модель Тесс Холлідей показала своє підліткове фото

Та попри яскравий образ та сотні оголених фото, якими наповнений блог пишнотілої моделі, вона запевняє, що ніколи не пропагувала ожиріння. За словами Тесс, головна її мета – показати, що навіть з чималими формами жінки можуть бути і коханими, і щасливими, і успішними.

Що мене найбільше смішить? Коли люди кажуть, що я пропагую ожиріння і залучаю інших до того, щоб ставати гладкими. Якщо я кажу: "Я люблю себе", вони думають, що я кажу: "Агов, вам треба важити 300 фунтів, тоді ви насолоджуватиметеся життям як я". Це смішно... Я не можу проживати своє життя нещасною, бо завтра можу померти. І тоді що – я була нещасна, бо пишнотіла?
– пояснила Тесс Холлідей.