Як відомо, нещодавно дружина Дональда Трамп здійснила чимале турне Африкою. Під час поїздки Меланія Трамп вперше дала інтерв'ю журналісту ABC News, який супроводжував її. У розмові з представником ЗМІ перша леді вирішила відверто розповісти, чому вона одягнула куртку з провокативним надписом, передає People.

Читайте також: Я людина, над якою у світі знущаються найбільше, – Меланія Трамп

За її словами, це не була помилка стилістів, як припускали журналісти. Меланія Трамп навмисно одягнула куртку зі скандальним надписом, коли їхала на зустріч з мексиканськими мігрантами, яких утримували на військовій базі в Техасі. Тоді вбрання першої леді спровокувало чималий конфлікт в мережі, що вплинуло й на рейтинг Президента США.

Я одягнула цю куртку, щоб сісти в літак і зійти з нього. Той напис був для людей і для ліберальних медіа, щоб показати їм: мені насправді байдуже. Ви не будете перешкоджати мені робити те, що вважаю правильним. Це був своєрідне послання їм. Я б хотіла, щоб вони зосереджувалися на тому, що я роблю, на важливих ініціативах, аніж на тому, як я виглядаю,
– заявила Меланія Трамп.

Окрім цього, перша леді відповіла на питання про можливе розлучення з Дональдом Трампом. За словами його екс-радника Омароси Ньюман-Маніголт, Меланія показує провокативний одяг, щоб помститись чоловіку за зраду. Однак таку заяву представниця Білого дому спростувала, запевнивши, що її подружжя дуже міцне.

"Звичайно, це не завжди приємно, але я точно знаю, що правильно, а що – ні, що правда, а що – відверта брехня. У нас все добре. Це (заява екс-радниці Трампа, – 24 канал) – всього лиш спекуляції медіа, плітки", – додала Меланія Трамп.

Наприкінці інтерв'ю перша леді додала, що знає свої цілі та завдання, як представниці Білого дому. Тому жодні скандальні заяви чи звинувачення не повпливають на її роботу.

Я – мати і перша леді. У мене є важливіші справи, про які треба думати і реалізовувати. Тому я знаю, які маю пріоритети,
– зазначила Меланія Трамп.