Про це 71-річний актор розповів журналістам видання Men's Health, ювілейний випуск якого прикрасило архівне фото Арнольда Шварценеггера.

Читайте також: До Києва приїхав видатний Арнольд Шварценеггер: перші кадри візиту

"Згадуючи минуле, можу сказати, що кілька разів перетинав межу, і я вперше прошу за це вибачення. Мені погано через це, я перепрошую. Коли я став губернатором, я хотів переконатися, що ніхто ніколи не повторить цю помилку", – зазначив Арнольд Шварценеггер.

За його словами, після призначення на пост губернатора американського штату Каліфорнія він ініціював проходження спеціальних курсів для всіх підлеглих. Разом з підопічними Арнольд Шварценеггер дізнався, що таке харасмент та які дії юристи можуть вважати домаганням.

Водночас голлівудський "Термінатор" заявив, що завжди поважав жінок та шанобливо ставився до них. Арнольд Шварценеггер навіть зробив чуттєве зізнання, кого він найбільше любив.

Жінка, яку я любив найбільше – це була моя мама. Я поважав її, вона була фантастичною,
– додав Арнольд Шварценеггер.

Наприкінці відвертого інтерв'ю актор ще раз вибачився. Арнольд Шварценеггер звернувся до опонентів, які брали участь у передвиборчій кампанії 2004 року. Тоді знаменитість їх публічно назвав "жінкоподібними", за що тепер йому соромно.