Відповідний допис з'явився на її сторінці в Instagram. Сельма Блер вирішила відверто розповісти про стан свого здоров'я прихильникам, які стежать за її блогом.

Читайте також: Памела Андерсон травмувалася та опинилася на милицях: фото

Голлівудська акторка заявила, що вже 15 років бореться з розсіяним склерозом (хронічним захворюванням центральної нервової системи). Недуга не тільки забирає чимало сил Сальми Блер, але й інколи впливає на її рівновагу.

Я інвалід. Деколи я не втримуюсь на ногах, впускаю речі. Моя пам'ять затуманюється,
– зізналась Сельма Блер.

Акторка заявила, що перші симптоми вона давно відчувала, але не придавала цьому великого значення. Аж коли недуга почала прогресувати, Сельма Блер звернулась до медиків. 16 серпня 2018 року зірці поставили діагноз розсіяний склероз.

"Симптоми у мене проявлялись багато років, але я ніколи не ставилася до цього серйозно ... У мене ця невиліковна хвороба прогресує щонайменше 15 років. Я дізналась про це та розповіла близьким", – додала вона.

Акторка зазначила, що прагне вести звичний спосіб життя та займатись улюбленою справою. Сельма Блер зазначила, що всупереч її діагнозу, компанія Netflix продовжила з нею співпрацю. Тому акторка буде продовжувати зніматись у кіно.

Хто така Сельма Блер?Голлівудська акторка, яка знялась у фільмах "Жорстокі ігри", "Білявка в законі", "Свято кохання", "Камера тортур", "Реквієм мафії", "Справа", "Алібі", "Темна конячка" та інших. З 2016 року Сельма Блер грає одну з ролей у серіалі "Американська історія злочинів". Щодо особистого життя, то у 2014 році вона вийшла заміж за музиканта Ахмета Заппу. Однак їхніх шлюб розпався всього за 2 роки. У 2010 році Сельма закохалась у дизайнера Джейсона Бліка. У пари народився син, проте побудувати сім'ю їм все ж не вдалось.