Приводом для робочої поїздки Олени Зеленської став указ Призедента України "Про невідкладні заходи щодо покращення здоров’я дітей". Вона вирішила не покладатися на статистику та звіти і самостійно перевірити, як у школах дотримуються норм приготування їжі.

Читайте також: Перша модниця України: якими образами відзначилась Олена Зеленська у 2019 році

Перша леді зауважила, що відвідала навчальні заклади різної "вагової категорії": звичайну сільську школу в Іваньках, опорну в Дмитрушках та міську в Умані.

Вітамінів (фруктів, соків) у меню не вистачає всім учням всюди. А ще – належних умов для приготування та споживання їжі,
– підсумувала Олена Зеленська.


Олена Зеленська з візитом у шкільній їдальні / Instagram / @olenazelenska_official

Вона не вперше висловлює зацікавлення та стурбованість національною розбудовою безпечного та здорового освітнього середовища, зоркема харчування. Нещодавно Олена Зеленська відвідала навчальні заклади в Литві, зазначивши, що цій країні вдалося побороти багаторічну традицію неякісних продуктів та несмачних страв у шкільних їдальнях.

Завдяки спільній роботі лікарів-дієтологів, батьків та чиновників вдалося модернізувати систему. Судячи з усього, вона прагне переймати успішний досвід у європейських колег.

Особливо сподобалося те, що до процесу активно залучають батьків: вони мають змогу контролювати онлайн, чим годують їхню дитину у школі і навіть що саме дитина купує у шкільному буфеті,
– поділилася враженнями перша леді.

Для робочої поїздки перша леді обрала в'язаний светр коричневого кольору та приталені штани, підкресливши образ широким ременем. Вона поспілкувалася з учнями та пообідала в одній з черкаських шкіл.


Олена Зеленська / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська Instagram / @olenazelenska_official