За час своєї кар'єри Ivan NAVI встиг стати номінантом у категоріях "Відкриття року" і "Найкращий виконавець" музичних премій YUNA та "Золота Жар-птиця". Він наполегливо йде до своєї мети, щоразу дивує шанувальників неймовірними композиціями та заряджає позитивною енергетикою на концерті. У матеріалі 24 каналу читайте про дитинство співака, його творчість, самоізоляцію та особисте життя. А також дізнавайтеся, коли і в якому форматі відбудеться перший концерт Ivan NAVI після тривалого карантину.

Читайте також Ivan NAVI: "Успіх неможливий без віри"

Дитинство

Дитинство – це особливий період у житті кожної людини. Які три найяскравіші моменти з цього часу Ви можете пригадати?

Можу сказати, що у мене було щасливе дитинство. Батьки давали мені і максимальну свободу, щоб я "викидав" свій надлишок енергії, набивав свої "шишки" досвідом, і паралельно направляли на шлях, який в результаті став для мене основним у професійній діяльності.


Архівне дитяче фото Івана / Фото: Пресслужба

Добре пам'ятаю, як мама привела мене в музичну школу перший раз на прослуховування. Тоді я ще не знав, як сильно це вплине на моє майбутнє.

Одним із найяскравіших моментів з дитинства – співи у церковному хорі. Там я співав протягом шести років. Одного разу мені доручили зачитати Апостола – це було дуже відповідально,
– зізнався артист.

Також у дитинстві полювляв лазити по деревах, особливо дуже високих. В результаті, як це часто буває, впав і зламав руку. І впав з того дерева, яке було найнижчим (сміється – LifeStyle 24).


Артист Ivan NAVI / Фото: Пресслужба

Коли закінчилося Ваше дитинство? Коли зрозуміли, що настав той час, що Ви самостійно можете приймати рішення, стали незалежні і несете відповідальність за свої вчинки?

Це сталось приблизно в 16-річному віці. Тоді я пішов на роботу до свого дядька, який працював в майстерні для автомобілей. Там я навчився шпаклювати автівки і почав непогано заробляти. Проте для того, щоб добре працювати, потрібно було тримати дисципліну.

Батьки завжди вчили мене, що за певні вчинки і дії можуть привести до небажаних наслідків, тому я був відповідальним хлопцем ще з дитинства,
– зазначив Іван.

Бокс

Бокс був значною частиною Вашого життя. Чи тренуєтеся зараз? Як і коли відбуваються тренування? Можливо, є дні, коли хочеться піти в зал і потренуватися так, як колись?

Бокс і зараз присутній в моєму житті, проте частіше відвідую тренажерні зали і басейн. Бувають моменти, коли я приїжджаю у свій рідний боксерський зал для того, щоб згадати старі часи і провести хороший спаринг.


Ivan NAVI в дитинстві займається боксом / Фото: Пресслужба

Творчість

Як можете охарактеризувати себе на початку творчості і зараз? Як Іван Сяркевич змінився після того, як став Ivan NAVI?

Колись я був не дуже впевненим у собі, не мав чіткого бачення, куди я йду і куди мене приведе моя творчість. Але зараз маю певний багаж знань, досвід, розуміння того, що я роблю і куди рухаюсь. Стараюся ставити собі чіткі цілі, реалізовувати себе в музиці максимально. Це стало легше, бо навколо мене зібралася команда, яка багато в чому допомагає і розділяє мої мрії.

На концертах звертаєте увагу на погляди публіки, жести, реакцію на ту чи іншу пісню?

Завжди спостерігаю за публікою. Мені подобається дивитись не тільки на реакцію глядачів, але й бачити їхні очі.

Ніколи не забуду момент, коли на моєму першому великому сольному концерті під час виконання пісні "Влипли" в акустиці за фортепіано, дівчинка в перших рядах плакала протягом всієї композиції. Я побачив її сльози ще з першого куплету і співав по суті для неї,
– пригадав співак.


Ivan NAVI / Фото: Пресслужба

Та, як правило, на моїх концертах багато радості. Найбільша нагорода для артиста – бачити прихильників в залі, які співають разом із ним.

Чого найбільше (серед творчого життя) бракувало на карантині?

Однозначно концертів. Я дуже скучив за сценою і тими емоціями, які вирують на ній та перед виходом на неї, за моїми шанувальниками, які постійно надихають.

Які 3 композиції (авторські або ж Ваших кумирів) обов'язково має послухати кожен?

Серед авторських пісень раджу послухати альбом "Такі молоді". А якщо говорити про закордонних артистів, то це ті, які є завжди в моєму плейлисті: Sting – Fragile, Queen – Bohemian Rhapsody і Chris Stapleton – Tennessee Whiskey.


Ivan NAVI в дитинстві / Фото: Пресслужба

Особисте життя

Які риси у дівчатах найбільше привертають увагу? Які навпаки – відштовхують?

Найбільше за все люблю, коли дівчина харизматична, навіть трішки стервозна (сміється – LifeStyle 24). Не люблю спокійних і тихих дівчат.

Чи бували випадки, коли закохувалися з першого погляду? Якщо так, то чим саме дівчина привабила Вас?

Я не закохувався з першого погляду. Мені потрібен час на те, щоб пізнати людину. Симпатії, можливо, і були з першого погляду, але точно не закоханість чи кохання.

Ви вже зазначали, що готові прожити все життя з однією дівчиною. Яким уявляєте сімейне життя?

Насамперед, коли усі здорові. Хочу багато дітей, подорожей разом і, щоб жити в мирі та достатку. Розумію, що готовий вже до серйозних стосунків. На карантині отримував задоволення від того, що проводжу час з коханою дівчиною.


Ivan NAVI під час фотосесії / Фото: Пресслужба

Карантин

Як змінилося життя та творчість під час карантину?

З'явилось розуміння того, що насправді цінне у нашому житті – це здоров'я близьких, спілкування з друзями, виступи, подорожі та концертні гастролі, хоча і дуже втомлюєшся після них. Більше часу почав приділяти студійній роботі.

Чим займалися на самоізоляції? Можливо, знайшли якісь нові хобі?

Я із задоволенням проводив багато часу вдома, не виїжджав без нагальної потреби. Зробив собі міністудію, до якої руки не доходили раніше, переглядав фільми та серіали.

Спробував себе у кулінарії і досить непогано вийшло. Та все-таки співаю я значно краще, ніж готую (сміється – LifeStyle 24),
– зазначив Іван.


Ivan NAVI в автомобілі / Фото: Пресслужба

Оскільки культурні заходи та концерти досі не відновилися, що плануєте робити надалі?

Працюватиму над новим матеріалом, займатимуся спортом, щоб тримати себе у тонусі і бути готовим до старту концертної діяльності. Насправді, концерти – це вершина айсберга, а у музикантів є дуже багато роботи, яка не настільки публічна, тому займатимуся нею. Вже ж таки скоро відбудеться концерт. Вирішили влаштувати виступ у Львові до дня народження. Це вже хороша традиція.

Минулого року я презентував акустичну програму на терасі у рідному місті, а цього року вже 10 липня можна буде відсвяткувати моє день народження на автоконцерті. Новий формат, але ті ж емоції! Збирайте друзів і приїжджайте. Це, справді, щось нове буде і для мене, і для вас,
– розповів Ivan NAVI.


Ivan NAVI на концерті / Фото: Пресслужба