33-річний кухар Клопотенко на своїй інстаграм-сторінці, яку віднедавна почав вести виключно українською мовою, розповів про мандри Україною. За його словами, досліджував він Вінничину та Житомирщину, які йому нагадали Італію, але в декілька разів красивішу.

Цікаво Як відпочити в Україні під час пандемії COVID-19: МОЗ опублікувало рекомендації

"Мій план був простим: поїхати на Вінниччину, вимкнути телефон і спати. Я по своїй схємкі прибув у заміську базу для відпочинку. Перший день спав та їв. На другий вирішив дослідити місцевість, поїхав у місто Бар (назва – окремий зачотік) і все зламалося. Я охрінів від тієї краси. Був схожий на щасливого бовдура: чотири години з відвислою щелепою їздив навкруги. Купа озер, якась електростанція, яблуні, сусідні села, що активно розвивають фермерство. Неначе я розсікав на авто по Емілії-Романьї. То був топчик", – поділився Клопотенко.

Для перегляду усіх фото і відео гортайте праворуч:

Окрім пейзажів, які захопили кухаря, Євген мав змогу порибалити з місцевими, які дали йому кращу наживку. "Спінінг зносило кожної хвилини", – так прокоментував свій улов ресторатор. Також чоловік випив з місцевими самогонки та дізнався потаємні місця, де зібрати смачних і свіжих грибів.

"А ще порадили поїхати у село Гармаки. Я слухняний, тому наступного дня сидів та вибудовував у навігаторі шлях. По дорозі заїхав у монастир ордену босих кармелітів в Бердичеві. Знов охрінів. Там, бляха, як в Мілані. А дорога так ващє. Я їхав посеред полів. Вау. Вау. Вау", – не стримав емоцій Євген.


Монастир босих Кармелітів у Бердичеві, заснований наприкінці 16 століття / Zabytki.in.ua

Чим приваблює село Гармаки?

Село Гармаки розташоване у Барському районі Вінницької області, а його населення складає всього лише близько 1000 людей. Вперше це село згадується ще у 1493 році під назвою Станковичі. Колись були Нові Гармаки і Старі Гармаки, які протягом століть переходили з рук руки різним політичним діячам. Одні з останніх – Ядвіга Вітославська, а вже від неї – Зофія (Софія) з Вітославських Мержеєвськ – у 1866 році отримала Гармаки у спадок.

Наразі у селі активно розвивають зелений туризм, через що у селі можна відпочити на природі разом зі своєю сім'єю у різних туристичних садибах.

За ці три дні я нібито покатався по Італії, але у нас природа гарніша. Шок. Повернувся додому, а у мене щелепу звело від того, що я постійно охав. Зараз трохи відійду від вражень та увірвуся у роботу. Цьом, – прокоментував свою шалену поїздку Клопотенко.