Відео своєї нової роботи Бенксі опублікував у власному інстаграмі.

Цікаво Художниця розмальовує Донеччину: неймовірні роботи українки, яка здобула популярність у США

На опублікованих кадрах художник зображений у костюмі чоловіка, що проводить дезинфекцію вагонів метро. Втім натомість на відео він розписує стіни вагонів новими графіті.

Художник зобразив щурів, які чхають, літають на масках, використовуючи їх як парашути, тримають мило в руках. Ті щури, що чхають, залишають щось схоже на слиз на стінах вагонів.

Імовірно, саме щурів Бенксі обрав для своєї роботи не випадково. Саме ці гризуни асоціюються з пандемією чуми, бо мовляв, вони привезли її в Європу. Щоправда, науковці вважають, що винними все ж є саме люди.

У кінці відео показано напис на стіні станції, де пише: "я ізольований". Кадр знято з вагона метро, а коли двері зачиняються, з'являється новий напис: "але я підіймаюся знову".

Що відомо про Бенксі?


Це псевдонім британського андерграундного художника графіті. Щодо того, ким він є в реальному житті, точиться багато дискусій.

Його роботи здебільшого пов'язані з різними актуальними темами – забруднення землі, насилля правоохоронців тощо.

Одна з його останніх робіт теж була пов'язана з коронавірусом. У ній художник показав лікарів, які борються з пандемією коронавірусу, у костюмах супергероїв.