Не порушуючи традицій, Walt Disney робить щось унікальне та казкове. Спільно з режисером Тімом Бертоном компанія Disney створила особливу та зворушливу картину. "Дамбо" 2019 року відрізняється від усіх попередніх екранізацій тим, що він перший і єдиний фільм із самостійним сюжетом. Основа кінокартини взята з мультфільму, який вперше вийшов у 1941 році. Історію до нього написав Ерен Крюгер.

Читайте також: Що подивитись у березні: 6 найкращих кінопрем'єр

Римейк до мультфільму "Дамбо" ще раз показує, наскільки важливу роль в житті кожного відіграє добро в серці та віра в себе. Перший офіційний трейлер до фільму з'явився ще у листопаді 2018 року.

Дивитись трейлер до фільму "Дамбо" (відео):

Сюжет фільму "Дамбо"

В сюжеті фільму – події, які відбуваються на території цирку. Нещодавно на світ з’явилось слоненя, яке володіє унікальною здібністю – завдяки своїм великим вухам він вміє літати. За ним наглядає колишній артист цирку, ветеран війни, якого зіграє Колін Фаррелл. Йому допомагають у цьому його діти. Циркове майбутнє тварині забезпечене, адже його здібність складно повторити. Але не все буде так добре: нещадний та підлий підприємець пригляне слоненя для себе та придумає план, як його привласнити. І в нього буде непогана група підтримки.

Світова та українська прем'єра фільму відбудеться сьогодні, 28 березня 2019 року.

Відгуки критиків

В мережі вже з'явились перші оцінки критиків на анімаційну стрічку "Дамбо". Хоч вони і виявились змішаними, фільму все ж називають "посереднім". На авторитетному ресурсі Rotten Tomatoes фільм має рейтинг у 54%, грунтуючись на оцінках 120-ти критиків, а на сервісі Metacritic фільм також має оцінку в 55 бал, базуючись на враженнях 40 критиків. Дані зібрано на основі показників, станом на 28 березня.


Відгуки критиків на фільм "Дамбо" на Rotten Tomatoes​ / Скріншот


Відгуки критиків на фільм "Дамбо" на Metacritic / Скріншот

В той же час критики відзначають, що незважаючи на застарілий сюжет, творці фільму змогли його досить привабливо подати, додавши добре передані емоції і драматичність.