Трилер "Втеча з Преторії", зйомками якого займалися Великобританія та Австралія, готується до великого релізу. Прем'єра фільму в Україні запланована на 26 березня. З цієї нагоди в мережі з'явився перший дубльований трейлер, у якому Деніел Редкліфф зіграв роль в'язня. Відомо, що стрічка заснована на реальних подіях.

Цікаво: "Людина-невидимка": в Україні стартує показ фантастичного хоррора з Елізабет Мосс

За сюжетом, події фільму розгортаються у 1979 році у місті Преторія, що належить Південно-Африканській Республіці. Там офіційно процвітає політика расової дискримінації та пригноблення темношкірого населення. Сміливці, які наважувалися виступати проти сегрегованої позиції влади, одразу ж перетворювався в політичних злочинців.

Одними з таких стали активісти Тім Дженкін і Стівен Лі. Правоохоронці звинуватили їх в участі в політичній кампанії та у розповсюдженні агітаційних брошур. За непокору позиції влади їх кинули за ґрати в камеру суворого режиму. Проте хлопці не мають наміру надовго затримуватися в Преторії і починають розробляти ризикований план втечі. Втілити його в життя майже неможливо, але вони постараються.


Постер до фільму "Втеча з Преторії" / Кіноманія

Актори і ролі фільму "Вчета з Преторії"

  • Деніел Редкліфф – Тім Дженкін
  • Деніел Веббер – Стівен Лі
  • Іен Гарт – Дені Голдберг
  • Натан Пейдж – Монго

Втеча з Преторії: трейлер українською онлайн