Про це повідомляє ТСН.

Читайте також: На Хрещатику провели "на пенсію" собак-рятувальників: зворушливі фото

Як зазначали доглядальники тварини у коментарі журналістам, причиною втечі є стрес, а мавпу могли налякати діти-відвідувачі.

За їхніми словами, вже є й свідки, які бачили Філю у кущах зоопарку, однак той, помітивши стеження, почав заплутувати сліди та остаточно зник з поля зору.

"Я підійшла сюди, щоб їй налити водички. Побачила, що вона – там у загоні, не у вольєрі, а трошки далі. Я хотіла відкрити, щоби її запустити туди далі, а вона мені стрибнула на голову і втекла", – каже доглядачка Наталія Грабовська.

До слова, у зоопарку оголосили пошукову операцію. Також у закладі підкреслюють, аби Філя вижив, спіймати його треба до холодів.

"Я боюся, щоб її не збила машина. Щоб вона не створила аварію. І до мінус десяти її треба нам спіймати. Бо до мінус десяти вона може жити. А потім вже ні", – заявила власниця мінізоопарку Наталія Чорна.

Мавпа Філя на вулицях Вінниці: відео

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Криму дворічний лев Філя, побачивши власника парку, який керував екскурсійною машиною, попрямував до нього та забрався в кабіну.