Хореограф став запрошеною зіркою на телешоу "Хто зверху?" Саме під час зйомки Влад Яма розповів учасникам розважального проєкту, що підтримував дружину під час пологів. Однак в кульмінаційний момент покинув палату.

Читайте також: Влад Яма знявся у палкій фотосесії з дружиною Ліліаною

Що відомо про шлюб Влада Ями?Із Ліліаною Влад Яма познайомився під час відпочинку в клубі. В перший день, коли хореограф побачив українську красуню, не наважився підійти до неї. Однак вже за кілька тижнів Влад Яма святкував 30-річчя, де знов побачив Ліліану, тому вирішив, що це доля. Закохані вирішили одружитись у 2015 році. Відтоді пара демонструє особливу сімейну ідилію, а вдома виховує спільного сина Леона.

За словами танцівника, рішення про присутність на пологах він прийняв спільно з дружиною Ліліаною. Влад Яма додав, що міг зомліти, тому підтримував кохану на початкових етапах народження сина.

Ми одразу погодилися, що це буде погано, бо я вимкнуся. Тому був до останнього, і лише за 15 хвилин вийшов. Все чув, але не бачив,
– поділився Влад Яма.

На такі спогади хореографа надихнуло питання під час шоу. Жіноча команда поцікавилась, скільки відсотків породіль вважають, що чоловіки повинні бути з ними при народженні дитини. Відтак Влад Яма розповів свою історію про появу первістка, а от Сергій Притула зізнався, що для нього бути поряд з коханою у такий момент було важливо.

"У мене двоє дітей, і я двічі був присутнім. Серед моїх знайомих теж багато чоловіків, які поділяють мою думку. Щоправда, я не готовий розписуватися за всіх в Україні", – розповів Сергій Притула.