Юрій Бардаш майже не спілкується з пресою. Для нього в пріоритеті професійна діяльність. Свого часу він висловлювався публічно, проте те, що він бачив на екрані, не викликало в нього особливого задоволення. Тому він вирішив відмовитися від інтерв'ю. Тепер він наважився на розмову, щоб підсумувати 20 років своєї творчої діяльності.

Читайте також: Юрій Бардаш в Дудя: скандальне інтерв’ю про Росію, війну та Скрябіна

Продюсер центру "Кружева м'юзик" та засновник успішних проєктів народився в місті Алчевськ Луганської області. Він започаткував гурт "Гриби", який всього за два роки свого існування досягнув небаченої популярності та взірвав не один музичний хіт-парад. Як зізнався Юрій Бардаш, група розпалася через конфлікти. Він виник між продюсером та одним із учасників "Грибів" – Іллею Капустіним (4atty). Саме йому, за словами Юрія, вдавалося ставати ідейним натхненником та "духом" гурту.

Kyivstoner був просто символ "Грибів" для людей. Симптом – головний репер, речитатив-автомат, пушка просто. Я – продюсер, якийсь там продюсер. А про типа в масці ніхто не говорив. Взагалі. Декому не вистачило світла і сонця і тепла,
– згадує продюсер ситуацію в гурті.

Юрій Бардаш не заперечує можливість того, що "Гриби" возз'єднаються після свого розпаду 2017 року. На його думку, це можливо в 2030 році. Адже люди, які так "хайпанули" 2016 спроможні підкорити аудиторію і в майбутньому.

Розумієш, за що прикро? Перед людьми трохи незручно. Тому що я відчував шкірою вдячність людей за гурт "Гриби". І пацани це розуміли. Всі чекали, всі були дуже бадьорі від "Грибів". І ось за це незручно, що ми просто зім'яли це все і розірвали. Це факт,
– відверто розповів продюсер.

Крім того, Юрій Бардаш згадав про хіт "Тает лед", який із самого початку був створений для гурту "Quest Pistols". Він став найважливішим синглом навіть за таку коротку історію існування гурту. Його популярність пояснює учасник гурту тим, що ним "Гриби" пропагували мир у часи міжнаціонального конфлікту.

Гриби – Тает лед: дивитися кліп онлайн

Юрій Бардаш про стосунки з Луною

Окрім творчості, музикант привідкрив завісу на драматичне подружнє життя зі співачкою Луною, проєкт та продюсування якої теж належить йому. Він зізнався, що вони вживали наркотики, а їхнє з'ясування стосунків призводило навіть до бійок. Спершу Юрій споростував свідчення Христини Герасимової про побиття чоловіком, із яким вона розлучилася 2018 року, нарікаючи на конфлікти та зради.

Подрузі треба просто відштовхнутися від моєї голови і стати героїнею. Але я ж батько її сина, якого я дуже сильно люблю, і вона це знає,
– висловився музикант.

Згодом продюсер зауважив, що існує суттєва різниця між "бити" і "битися". Він висловив припущення, що на різкість їхніх стосунків вплинули наркотики, які руйнували не лише почуття, а й психіку. Проте побиття ексдружини він категорично заперечує.

Бив – це Кріс Браун Ріанну. Коли у неї були такі великі синці,
– зауважив чоловік.

Юрій Бардаш також не приховує, що перші три місяці їхніх стосунків були прекрасними. А далі тривали сім років справжнього пекла, адже одного дня вони сварилися, іншого сміялися. Стабільності в стосунках не було. Проте вокаліст ніколи б не лишив родину, зважаючи на спільне виховання сина Георгія.