Ірина Шейк стала головною зіркою британського Vogue. Глянець вийде у продаж у березні 2020 року, проте автори вирішили зацікавити читачів, опублікувавши фрагмент відвертого інтерв'ю та чуттєві фото моделі.

Дивіться також: Ірина Шейк відсвяткувала 34-річчя: найзвабливіші фото моделі в інстаграмі

Під час спілкування з головним редактором Едвардом Еннінфулом Ірина Шейк не оминула питань про стосунки з Бредлі Купером та несподіване розлучення. Модель зізналась, що мала чудові 4 роки, упродовж яких почувалась щасливою.

Я думаю, що в усі стосунки, навіть найкращі, ми додаємо свої кращі і гірші прояви – така природа людини. Дві чудові людини не обов'язково будуть прекрасною парою. Думаю, нам дуже пощастило пережити те, що було між нами,
– розповіла Ірина Шейк.


Ірина Шейк на обкладинці глянцю / Vogue

Модель вирішила не називати причин розлучення, однак зізналась, що з нею будувати стосунки досить складно. Чимало чоловіків взагалі бояться залицятись до Ірини Шейк, знаючи її непростий характер.

"Я вважаю себе сильною особистістю, і точно знаю, чого хочу. Я думаю, що деякі чоловіки бояться цього. Якщо я когось викреслюю зі свого життя, то дійсно викреслюю його, спалюю всі мости. Я думаю, що деякі люди бояться цієї холодності. Адже мало хто знає, що під усім цим є хороша, мила людина, яка іноді плаче на інтерв'ю", – зазначила Ірина Шейк.

Знаменитість часто постає перед камерами папараці зі своєю донькою Леєю. Ірина Шейк вирішила не перекладати всю роботу по догляду за 2-річною дитиною на няню, однак зізнається, що це дається нелегко.

Важко знайти оптимальний баланс, коли ти одинока мама і жінка, яка має роботу. Бувають дні, коли я прокидаюся і думаю: "Боже, не знаю, що робити, я розвалююся на частини",
– відверто розповіла Ірина Шейк.


Ірина Шейк у стильній фотосесії / Vogue

Згадала Ірина Шейк і про свої підліткові роки. У 14 модель втратила батька, який захворів на пневмонію, тому взялась самотужки дбати про маму та сестру. Ймовірно, саме це повпливало на характер зірки.

"Мені завжди здавалося, що я народилася в неправильному тілі. Мені здавалося, я повинна була бути хлопчиком. Не знаю чому. Може, тому, що мій батько хотів сина. Коли він помер, я подумала: раз я хлопець, то тепер моя черга піклуватися про маму і сестру. Я думала, що ніколи не матиму своєї сім'ї. Зрозуміло, я переросла цей період, і сьогодні мені подобається бути жінкою, але я добре пам'ятаю ті почуття", – додала Ірина Шейк.


Ірина Шейк / Vogue