Як повідомляють інсайдери The Sun, це рішення Анджеліни Джолі було вимушеним. Одразу після мандрівки до Парижа актриса поїде до Нью-Мексико, де візьме участь у новій кінострічці. Через чималу зайнятість зіркова матуся не зможе приділяти багато часу 6 дітям, тому звернулась до Бреда Пітта допомогти їй. На таку пропозицію він без вагань погодився, тому до кінця літа насолоджуватиметься спілкуванням з нащадками.

Читайте також: Донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта готується до зміни статі, – ЗМІ

"Більшу частину літа Анджеліна проведе на знімальному майданчику фільму "Ті, хто бажають мені смерті", саме тому вона зв'язалася з Бредом і запропонувала йому в цей період подбати про їхніх спільних дітей. Це величезний крок в їхніх стосунках, адже раніше Джолі обмежувала Пітта в спілкуванні з нащадками. Тому Бред не приховує свого щастя", – розповів інсайдер.

Зірковий татусь вже обмірковує, які розваги запропонувати своїм дітям. Окрім цього, він запросив до свого маєтку батьків, які теж давно не бачили своїх внуків. Тому літо у дітей Бреда Пітта і Анджеліни Джолі буде дуже сімейним.

Бред запросив своїх батьків, Джейн і Вільяма, скласти їм компанію в його особняку в Лос-Анджелесі, щоб вони могли провести деякий час разом з дітьми,
– додав інсайдер.


Діти Анджеліни Джолі та Бреда Пітта / Bright Media Pakistan

Що відомо про розлучення Бреда Пітта і Анджеліни Джолі?Понад 2 роки Голлівуд спостерігав за чварами Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Актори ніяк не могли погодити спірні питання у суді та остаточно розлучитись. Тільки всередині квітня 2019 року пара офіційно завершила цей затяжний процес, залишивши кілька необумовлених питань.

До цього часу Бред Пітт наполегливо боровся за опіку над 3 біологічними дітьми та 3 всиновленими. Актор доводив, що Анджеліна Джолі забороняє нащадкам спілкуватись з ним та навіть контролює їхні телефонні розмови з батьком. Така диктатура повпливала на психологічне здоров'я дітей, що відзначили служителі Феміди. Відтак Джолі пішла на уступки: за рішенням суду вона дозволила дітям проводити час з Піттом, однак всього кілька годин на тиждень. Вперше після оголошення про розлучення голлівудський татусь проведе час з дітьми без втручання екс-дружини.