15 травня у ЗМІ з'явилась інформація, що Меланія Трамп потрапила до лікарні. 48-річна перша леді перенесла операцію на нирках і проходила реабілітацію. Дональд Трамп у соціальній мережі зазначив, що процедура пройшла успішно, тому його дружина повернулась до Білого дому.

Читайте також: Трамп осоромився у мережі через дружину Меланію: фотодоказ

Після 2 тижнів мовчання Меланія Трамп звернулась до журналістів, які давали хибну інформацію щодо місця її перебування та вдавались до спекуляцій щодо її самопочуття.

Я бачу, що ЗМІ працюють понаднормово, спекулюючи на тему того, де я перебуваю і чим займаюся. Будьте впевнені, я тут, в Білому домі, з моєю родиною. Почуваюсь чудово і важко працюю на благо дітей і всього американського народу,
– написала Меланія Трамп.

Зазначимо, що кілька днів тому у західних ЗМІ з'явились припущення, чому перша леді США не з'являється на публіці. Одні журналісти говорили, що операція Меланії Трамп могла бути з ускладненнями, інші стверджували, що непрості стосунки жінки з Дональдом Трампом є причиною усамітнення та прагнення не повертатись до Білого дому. Такі припущення журналістів обурили першу леді, відтак вона вирішила звернутись до представників ЗМІ.