У кадрі довгі тіні та темні коридори, світла дуже мало, саундтрек звучить дисонансно чи наповнює зал звуками серцебиття. Здавалось би, "Воно приходить уночі" має достатньо трігерів, щоб викликати страх чи параною у глядача, але цього не трапляється. Фільм виглядає затягнутим та нудним, а кінцівка розчоровує ще більше, вганяючи символічний останній цвях у вбитий на цей фільм час.

Також у кіно: "Сім сестер" і на всіх одне офіційне життя

Задумка "Воно приходить уночі" доволі типова: постапокаліптичний світ, в якому людство вразив загадковий вірус і примусив всіх уцілілих виживати з мінімальними запасами харчів та води та максимальними страхами за власну шкуру. Щоб вціліти, людям доводиться носити маски на обличчях та рукавички на руках, але такий мінімальний захист не дає 100-відсоткову гарантію від зараження.

Сім’я, про яку піде мова у стрічці відточила свої процеси практично до досконалості: вони не виходять вночі, вдень ходять по двоє, на все є свій час та своє правило. І відступати від домашніх законів не можна – бо це рівноцінно нараженню на небезпеку. Система працює, поки не з’являються нові змінні – небажані гості. Тут то ми з вами і мали б почати піддаватись параної, на яку так вперто наштовхує антураж "Воно приходить уночі". Можливо, когось проймуть ці ефекти, але виглядають вони не дуже ефективними.

У фільмі говорять небагато, але навіть при цьому він багатий на безглузді діалоги. Ми слухаємо про те, хто що любить їсти, або чуємо інше неважливе для сюжету сміття. В цілому ж, "Воно приходить уночі" скоріше говорить не словами, і навіть не діями персонажів, а повільним капанням на мозок із цими своїми підозрами та напругою.

Коли ресурси обмежені, а життю постійно щось загрожує, то й хороша, й погана людина однаково боятиметься за найближчих. Вже не має значення чи ти хочеш боротись за виживання – тобі доводиться це робити, навіть якщо методи вимагають нелюдської жорстокості. Мабуть, це й мало б найбільше лякати у "Воно приходить уночі".

Рейтинг стрічки на IMDb – 6,6, що суб’єктивно виглядає зависокою оцінкою. Критики скоріше позитивно оцінюють "Воно приходить уночі", називаючи його сильним представником стилю та жанру. Вирішувати ж вам.

Також у кіно: "Вітряна ріка": жорстокість, в якій кожен сам за себе