Про це повідомили на Радіо Свобода.

Дівчина розповіла, що зараз живе у Львові та вчиться у Львівській академії мистецтв і паралельно працює в італійській компанії, яка займається зйомками та дистрибуцією кіно. Луганськ покинула ще восени 2013 року напередодні Революції Гідності, але вдома залишилась її мама, тому війну на Донбасі Валерія все ж відчула. Згодом свою матір дівчина теж евакуювала до Львова.

Початок її успіху трапився тоді, коли вона потрапила на Паризький кінофестиваль і залишилася працювати в кінобізнесі.

І вже через деякий час в Італії луганчанка знялася у фотосесії для подруги-дизайнерки одягу. Знімки побачила редакція журналу Playboy, яка і запросила дівчину до них у якості моделі. Валерія зізналась, що працювати 9 годин в студії було важко, проте після її зйомок редактори вирішили зробити Валерію обличчям весняного номера.

Я думала: ого, я буду на обкладинці такого журналу! Вони не беруть на обкладинку просто людей з вулиці. Крім мене,
– розповіла модель.

Радкевич далі продовжує працювати в Європі, де займається дистрибуцією короткометражних фільмів. За словами дівчини, в окупованому Донбасі у молоді менше шансів зробити успішну кар’єру, ніж в інших містах України. Тому модель продовжує працювати далі, незважаючи на сум за рідною домівкою.

"Є сенс робити ривок і вириватися. Зараз ще більше мотивації для них, тому що Україна навіть з якоюсь провінційністю трішки, яка у нас ще є, все одно дає більше можливостей. Навіть юридично, політично, легально – вчитися, та йти далі", – додала Валерія Радкевич.

Нагадаємо, що нещодавно українська модель Валерія Радкевич прикрасила обкладинку італійського Playboy.