Про це пишуть на The Daily Mail.

Лікар зазначив, що фігура Кім, а особливо – сідниці, стали занадто великими і що вона зайшла вже занадто далеко у своїх експериментах над фігурою. Такі фотографії мають бути попередженням для інших жінок, які теж розглядають "бразильську підтяжку сідниць".

Нехай Кім стане уроком для тих, хто хоче зробити частину тіла дещо більшою. Якщо в жінок був целюліт на сідницях до процедури, то він і буде після цього. Люди повинні думати про те, чи не буде це виглядати так погано, як в Кім,
– наголосив лікар Ролінс.

Лікар зізнався, що справді допомогав Кім зробити її сідниці більшими.

"Спочатку жир був знятий з її талії і перенесений в іншу частину тіла. Але жир росте в іншому місці так само, як і в попередньому місці. Така його функція. У Кім було двоє дітей, вона потовстішала, а потім втратила вагу, потім знову набрала і знову втратила. Це наче надути повітряну кулю, а потім випустити повітря. Не дивно, що це тепер виглядає так", – розповів лікар.

Також лікар наголосив, що цього року Кім поступилась місцем за популярністю свої сестрі Кайлі Кардашян. Тепер його пацієнти просять зробити схожу фігуру не як у Кім, а як у Кайлі.

Нагадаємо, що голлівудську зірку Кім Кардашян недавно сфотографували репортери на одному з пляжів, де зафіксували її обвислі сідниці з цилюлітом. Сама зірка не очікувала такої негативної реакції шанувальників.

Читайте також: Кім Кардашян впала у депресію через образи щодо її фігури