Про це зірка зізналась у своєму Instagram. В дописі під назвою "Прощай, мій янголе", співачка розмістила звабливу фотографію на білому коні, втрату якого вона пережила цієї ночі. Одразу ж після церемонії вручення премій Critics' Choice Awards, де вона отримала перемогу в категоріях "Найкраща актриса" та "Найкращий саундтрек до фільму", вона дізналась про смерть улюбленої конячки Арабелли.

Читайте також: Леді Гага засвітила екстравагантні вбрання в Лас-Вегасі: яскраві фото

Одразу після шоу я дізналась, що мій хороший ангел, конячка Арабелла, помирає. Я спішу зараз до неї, щоб попрощатись. Вона була і є чудовою твариною. Наші душі та дух завжди були одним цілим. Коли їй було боляче, мені було теж. Я ніколи не забуду моменти, які ми з нею розділили,
– поділилась знаменитість.

Співачка додала, що ніколи не забуде про її довгі походи разом з Арабеллою, перегони по каньйонах та годування її печивом.

"Вона назавжди залишиться частиною мене. Мені дуже сумно. Але я дуже хочу, щоб твій біль зупинився і ворота небес відкрились для тебе. Дівчинко, як ти думаєш, куди ти йдеш?", – сумно підсумувала стривожена Леді Гага.