Днями перша леді Франції влаштувала урочисту вечерю в Єлисейському палаці. Таким чином чарівна Бріджит Макрон вирішила відзначити візит Президента Південної Кореї Мун Чже Іна та першої леді Кім Джонсук. Разом зі своїм чоловіком, Еммануелем Макроном, вона супроводжувала гостей під час прийому.

Читайте також: Перша леді у кросівках: Бріджит Макрон здивувала незвичним виглядом під час офіційного візиту

Для зустрічі високопосадовців Бріджит Макрон обрала розкішну вечірню сукню синього кольору з коротким рукавом та вирізом на плечах. До вбрання перша леді підбрала прикраси з діамантів та взуття на підборах. Біляве волосся вона зібрала в елегантну зачіску.

Однак не такий витончений образ привернув увагу користувачів мережі. Люди помітили, що Бріджит Макрон дуже схудла, відтак її руки виглядали занадто тонкими, а ключиці хворобливо випинались з-під сукні. "Одна шкіра та кістки", "Вона виглядає значно старшою", "Їй не пасує така худорлявість, навіть старить", "Виглядає хворобливо", – написали збентежені люди.

Наразі невідомо, що стало причиною такого різкого схуднення Бріджит Макрон. Представники Єлисейського палацу не прокоментували побоювання людей щодо стану здоров'я першої леді.