Більшість британців із захватом стежать за новинами про королівську сім'ю та радо вітають їх на урочистих заходах. Та тільки до однієї герцогині симпатія людей в рази менша. Мова йде про дружину принца Чарльза – Каміллу.

Читайте також: Діряве взуття Гаррі та білизна Меган: у мережі помітили недоліки образів герцогів Сассекських

Це і не дивно, адже герцогиню Корнуольську вважають розлучницею попереднього шлюбу принца з розкішною Діаною. Подейкували, що принци теж недолюблюють Каміллу через це. І хоч принц Чарльз уже 13 років одружений з чарівною білявкою, жоден представник королівської родини не коментував стосунків з герцогинею Корнуольською.

Порушити мовчання вирішив принц Гаррі, який дав інтерв'ю журналістці Анджелі Левіс, передає Еxpress. Автору його біографії він зізнався, що має теплі стосунки з Каміллою.

Якщо бути відвертим, ми з Вільямом завжди були з нею в дуже хороших, близьких відносинах. Вона не злісна мачуха. Враховуйте ситуацію, в якій вона опинилася. Не потрібно жаліти мене або Вільяма, краще проявіть співчуття до неї,
– зізнався принц Гаррі.

Внук Єлизавети ІІ заявив, що має велику повагу та любов до герцогині Корнуольської, бо вона зробила щасливим його батька.

"Вона приголомшлива жінка, і вона зробила мого батька дуже і дуже щасливим, а це найголовніше для нас. Вільям і я любимо її так сильно, як ви навіть не можете собі уявити", – додав принц Гаррі.