Актор "Студії "Квартал 95", продюсер та гуморист Володимир Зеленський вкотре розбурхав мережу. Спершу шоумен запустив флешмоб #Ідітьус*аку, в якому люди посилали політиків. Тепер Володимир Зеленський опублікував тизер до серіалу "Слуга народу", в якому розкритикував владу.

Читайте також: Оля Полякова записала гнівне відео про українських політиків

У ролику актор їде в таксі з режисером кінострічки Олексієм Кирющенко, який зіграв роль водія. Під час поїздки по бездоріжжю Володимир Зеленський згадав законопроект, згідно з яким СБУ зможе блокувати сайти.

А що правильно, вибачте? Похвалив владу – погладили тебе по голівці. А не дай Боже ні – все, закрий рот, "агент Кремля",
– зазначив Володимир Зеленський.

Окрім цього, актор згадав і про пенсії, які ледь сягають 100 доларів, та перевибори одних і тих же політиків.

"Вони досвідчені, а ми з вами так, піддослідні. І вся ця державна машина, як пральня. Тільки, на жаль, є всього два режими: спершу полощуть мозок таким як ви, потім віджимають до останньої копійки. Але вони розбираються. 27 років розбираються. Країну на залишки все ніяк не розберуть... Професіонали. Дороги, лавки, ліхтарі – кому це треба? Це ж розкіш! Привчають народ до сортування сміття: на їстівне та не їстівне. А самі за цим всім спостерігають, який вже рік посміхаються та дивляться на цей весь цирк. А ми щовиборів продовжуємо купувати їм квитки до VIP-ложі, щоб вони в дорогих костюмах приходили і сміялись з нас", – заявив Володимир Зеленський.

До слова, третій сезон "Слуги народу" вийде на телеекрани у березні 2019 року.

Про що серіал "Слуга народу"?Перша серія комедійного серіалу вийшла на екрани в 2015 році. За сюжетом простий київський учитель стає президентом країни і намагається змінити життя людей на краще. У серіалі актори Студії Квартал 95 і відомі українські артисти майстерно зіграли політиків. У листопаді 2017 вийшла остання 24-та серія другого сезону.