Володимир Остапчук став запрошеним гостем шоу "Діти проти зірок", яке виходить на Новому каналі. Саме там ведучому довелось залізти у клітку та взяти участь у змаганнях з черевомовлення (вмінням говорити з закритим ротом). Перед конкурсом Володимир Остапчук зізнався, що він дуже азартний, тому, якщо не переможе, то викличе учасників на інший конкурс.

Читайте також: Партнерка Володимира Остапчука розкритикувала його за фіаско на "Танцях з зірками"

"Якщо помічу під час змагання, що черевомовець Ярина буде перемагати, запропоную додатковий батл – армреслінг. Просто я дуже азартний. Мене не можна пускати в казино, інакше за 5 хвилин ви почуєте від мене щось на зразок: "Доцю, не біли хату, вона вже не наша", – з гумором розповів Володимир Остапчук.


Телеведучий Володимир Остапчук / Пресслужба

Окрім цього, ведучий зізнався, що діти у шоу виявились дуже сильними суперниками. Тому піддаватись їм Володимир Остапчук не мав наміру.

"Наші суперники – просто маленькі "монстри". Вони кого завгодно змусять пасти задніх. Чого лишень вартий хлопець, який зі своїх восьми років життя п'ять присвятив бойовим мистецтвам. Підігравати їм немає сенсу. Тому я й не піддавався", – додав він.


Володимир Остапчук взяв участь у шоу / Пресслужба

Донедавна Володимир Остапчук брав участь у ще одному розважальному проєкті – "Танцях з зірками 2019". В одному з відеощоденників він зазначав, що буде з усіх сил боротись за головний кубок, а ймовірний тріумф присвятить своїм дітям. Поступатись Володимир Остапчук не мав наміру, що підтвердило його зізнання про азартність. Однак шоу він покинув у півфіналі, від чого не стримував емоцій.

"Дякую хейтерам, за ваші "не стрибати", "йди додому", "поводься нормально" і особливо за поради, як влаштувати моє особисте життя. Ваш гнів – мій найкращий стимул... Без вас я став би нудотним і нецікавим. І найголовніше – дякую моїм рідним і близьким. За нічні дзвінки, за ранкові стусани і денні розбори польотів. Мої дітки, Олена, мама, тато, родичі, рідна Умань, Україна та інші країни – я вдячний вам за те, що зараз я абсолютна щаслива людина", – заявив після шоу Остапчук.


Володимир Остапчук на "Танцях з зірками 2019" / Instagram / @vova_ostapchuk