Пон Чжун Хо назвав імена двадцяти режисерів, які, на його думку, вразять кіноіндустрію в найближчих 20 років для видання BFI. Що цікаво, таким чином південнокорейський кіновиробник відзначив своє 20-річчя у цій галузі.

До речі, тут: Переможці премії Оскар-2020: перелік

До рейтингу Пон Чжуна Хо увійшла представники найрізноманітніших жанрів: від хоррору до драми. На думку режисера, фанатам кіно слід приглянутися до Арі Астера ("Сонцестояння" / Midsommar), Роберта Еггерса ("Маяк" / The Lighthouse) та Джордана Піла ("Пастка" / Get Out).

Сонцестояння: трейлер українською онлайн

Також кінотворець виділив колег, роботи яких були представлені на Каннському кінофестивалі минулого року, Алі Аббасі ("На межі світів" / швед. Gräns), Бі Гань ("Довгий день йде в ніч" / Long Day's Journey Into Night) та Девіда Роберта Мітчелла ("Під Сільвер-Лейк" / Under the Silver Lake) та іншим.

Значну увагу творець «Паразитів» приділив жінкам-режисерам, яких, на думку Наталі Портман, Оскар цьогоріч обминув. До його персонального списку популярних кінотворців у наступних 20 років потрапили Маті Діоп ("Атлантика" / фр. Atlantique), Роуз Гласс ("Свята Мод" / Saint Maud), Альма Гарель ("Хороший хлопчик" / Honey Boy), Дженніфер Кент ("Соловей" / The Nightingale), Аліче Рорвахер ("Щасливий Ладзаро" / італ. Lazzaro Felice), Хлоя Чжао ("Наїзник" / The Rider) та інші.

Повний список можете переглянути тут.