Співачка Оля Полякова на особистій сторінці в інстаграмі проводить прямі ефіри, під час яких грає із знаменитостями гру "Правда чи дія". Черговим гостем трансляції артистки став Влад Яма. Він не лише зняв футболку та зробив макіяж, а й розповів, як розпочиналася його історія кохання з Ліліаною.

Читайте також: Віталій Козловський зізнався, як часто робить подарунки коханій

Влад зізнався, що боявся налякати кохану і не хотів тиснути на неї в тому, що стосувалося інтимного життя, тому перші три місяці їхні стосунки не заходили далі поцілунків.

Я не сильно наполягав, бо коли зустрів її, відчув, що це надовго. Боявся наступати, пришвидшувати події. Тому ми довго цілувалися, ходили за ручку, я її підвозив в машині додому і просто проводжав. Радий, що було саме так. Тривало це приблизно три місяці. Цілувалися, обнімалися, танцювали гарячі танці,
– розповів танцівник.

Після таких зізнань Влада Полякова запитала його, чи не було розчарування після того, як сталося те, на що він так чекав.

Це був швидкий феєрверк! (сміється – LifeStyle 24). Чекав цього три місяці. Але було круто, я навіть не вірив своєму щастю,
– зізнався Яма.