Продюсер стрічки – Єгор Олесов, режисер – Олег Маламуж, сценарист – Ярослав Войцешек.

Читайте також: Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій

Сюжет мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила"

За сюжетом, у чарівному Києві мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність.

Руслан вирішує рушити у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжнє кохання – сильніша за магію.

Дивіться трейлер мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила":

Довідка. "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Фільм на стадії виробництва, але права на його прокат попередньо продані на більш ніж 30 територій, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 мільйонів гривень.