Впродовж кількох місяців у пресі припускають, що новою обраницею Віталія Козловського стала його концертна директорка Юлія Бакуменко. Співак все ще тримає у таємниці ім'я коханої, проте під час інстаграм-трансляції з Олею Поляковою розкрив певні подробиці про дівчину та їхні стосунки.

До теми Віталій Козловський зізнався, як часто робить подарунки коханій

Зважаючи на попередній негативний досвід афішування особистого життя, нині виконавець залишає почуття поза увагою ЗМІ. Проте королеві української сцени все ж вдалося з'ясувати дещо про обраницю Козловського. Так, він зізнався, що вона на кілька років молодша за нього, проте не став називати точний вік. Також Полякова дізналася, що кохана артиста – шатенка.

Зірки зіграли у гру "Правда чи дія", під час якої Віталій Козловський фарбував зуби помадою! Таке завдання від колеги аж ніяк не спантеличило його і він швидко взяв до рук косметичку. Полякова встигла зауважити, що у такому випадку в квартирі виконавця точно є жінка, а він не став заперечувати. Крім того, співак домовився з Олею Поляковою, аби вона виступила на його весіллі. Судячи з усього, Козловський вже готовий будувати сім'ю зі своєю коханою.

Нагадаємо, що раніше Віталій Козловський зізнався, що хоче прожити все життя з нинішньою дівчиною. "Вона – моя людина, з якою я хочу провести своє життя. Та людина, яка є найближчою до тебе, стає правою рукою, лівою ногою, твоїм серцем, натхненням", – чуттєво розповів артист про свої стосунки. Варто нагадати, що припущення про його роман з Юлею Бакуменко спровокували спільні кадри з дівчиною у мережі, які часто з'являлися у її інстаграмі.