Публіка побачить 10 нових масштабних робіт автора, створених у 2018 році. Виставка триватиме до 15 травня, вхід – вільний.

Проект не має чітко окресленої ідеї, він аморфний, сюжетно абстрактний. Полотна – це випадкові сцени тих чи інших життєвих моментів, які відбувались у минулому, але мов спалахи залишились у пам’яті окремими незавершеними фрагментами, – розповідає про концепцію проекту Юрій Коваль.

Читайте також: Дослідники пояснили, як трактувати картину "Мона Ліза"

"Коваль – дуже перспективний автор, один з найяскравіших українських художників молодої генерації, роботи якого знаходяться на перетині сюрреалізму та гіперреалізму, – зазначив Євген Карась, власник Karas Gallery. – Мені особливо приємно, що він є представником львівської школи живопису, моєї alma mater, яка випускає художників з сильною технікою, наповненою напругою та змістом".

Хто такий Юрій Коваль? Український художник-сюрреаліст. Народився у Львові в 1979 році. У 1998 році закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, факультет реклами в архітектурному просторі. У 2004 році закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет дизайну інтер'єрів. На його рахунку більше 10-ти персональних проектів на престижних майданчиках та участь у понад 30-ти групових виставках, включаючи міжнародні. Творчість художника представляє Sky Art Foundation.