Віра та Роман познайомилися у 2017 році на шоу "Голос країни". Обоє прийшли на проєкт перемагати, а не будувати стосунки. Віра виступала з піснею Скрябіна "Спи собі сама", у якій розповіла нещасливу історію кохання. У програмі "Життя відомих людей" на телеканалі "1+1" співачка зізналася, що сама розірвала колишні стосунки. Причиною цього стала алкогольна залежність чоловіка, який був поруч із нею.

Читайте також: Вагітна Віра Кекелія та її чоловік Роман Дуда замилували мережу сімейним відео

Артистка розповіла, що пішла зі стосунків, бо не хотіла миритися з тим, що їй не подобалося. Спершу вона думала, що це її справжнє жіноче щастя, та все виявилося по-іншому. Вона не шкодує про такий вчинок, адже тепер чекає на дитину від коханого чоловіка.

Роман Дуда поділився, що у нього одразу з'явилися почуття до красуні-блондинки і він хотів підтримувати хоч якийсь зв'язок. А от сама Віра вважала його несерйозним.

Проте ще на "Голосі країни" чоловік зрозумів, що хоче прожити з Вірою все життя і цінував кожну секунду, проведену з нею. Наразі вони є щасливим подружжям та чекають на появу первістка.

Віра Кекелія та Роман Дуда у програмі "Життя відомих людей": дивіться відео онлайн