Коли святкують випускний 2018 в Україні

Дата випускного 2018 в школах призначена на 23 червня – це перша субота після закінчення ЗНО та оголошення результатів тестування. Випускний вечір – це як острівець для абітурієнтів після випробувань на ЗНО і перед вступною кампанією.

Читайте також: Випускні сукні 2018: модні тенденції та поради стилістів

Відразу уточнимо, що офіційної і єдиної дати для святкування випускних в Україні немає. Все на розсуд навчального закладу, рекомендовані дати проведення випускних в рамках від 25 травня до 24 червня. В школах індивідуально приймають рішення святкувати випускний вже після ЗНО, або ж поєднати випускний та останній дзвінок.


Дата випускного 2018 в Україні – орієнтовно 23 червня

Останній дзвінок для випускників 2018 року пролунав традиційно в останню п'ятницю весни – 25 травня. А сесія ЗНО 2018 розпочалася трохи раніше: вже 22 і 24 травня відбулися перші тестування з математики та української мови та літератури.

Після закінчення зовнішнього незалежного тестування і оголошення його результатів випускники зможуть попрощатися зі школами та розпочнуть своє доросле життя. Найчастіше дата випускного вечора призначається вже після закінчення ЗНО, щоб випускники не відволікалися від підготовки.

Читайте також: Зачіски на випускний 2018: найкращі варіанти для будь-якої довжини волосся

Скільки випускників в 2018 році

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що в 2018 році буде рекордно мала кількість випускників – близько 200 тисяч на всю країну. Це пов'язано з піком спаду народжуваності в Україні в 2001 році. У наступні роки спостерігався повільний ріст народжуваності.


Традиційно, випускний святкують після ЗНО

Читайте також: Макіяж на випускний 2018: головні тренди та яскраві ідеї з фото та відео

Сайт "24" підготував серію публікацій, присвячених випускному 2018. У нас ви знайдете поради щодо купівлі суконь та костюмів, а також матеріали, які присвячені макіяжу та зачіскам.