Впродовж останніх тижнів Італія страждає від спалаху смертельного коронавірусу, який забрав життя 34 людей та поставив під загрозу індустрію країни. Стрімке поширення вірусу позначилося й на сфері моди та кінематографу. Епідемія спровокувала припинення зйомок сьомої частини фільму "Місія нездійсненна", у якій серед головних героїв – Том Круз.

Читайте також: Через коронавірус в Італії призупинили зйомки фільму "Місія нездійсненна 7"

Інцидент став приводом для поширення у пресі неправдивої інформації про вимушену госпіталізацію Тома Круза та інших членів команди, яку тиражували ЗМІ по всьому світу. Згідно з джерелами Daily Mail, 26 лютого з'явилися повідомлення про карантин акторів, серед яких й сам Том Круз, в одному із місцевих готелів Палаццо Грітті на Гранд-каналі.

Проте, відповідно до матеріалів Metro, Том Круз не перебував в Італії разом з іншою частиною знімальної групи, яка працювала над заключними сценами стрічки. Представники актора спростували чутки у пресі про карантин зірки.

Він не був в Італії,
– лаконічно прокоментували його асистенти.

Зараз частина команди перебуває на карантині. Жоден з них не заражений коронавірусом та за кілька днів всі повернуться додому: "Під час цієї перерви ми хочемо враховувати занепокоєння екіпажу та дозволяємо їм повернутися додому до початку виробництва".

Варто наголосити, що масштабні спалахи коронавірусу Covid-19 по всьому світу провокують безліч фейкових новин про смертельне захворювання у зірок. Так, у центрі чуток про зараження та госпіталізацію опинився знаменитий актор Джекі Чан. На офіційній сторінці в інстаграмі 65-річна легенда заявив, що не перебуває на карантині, як про це писали журналісти, та й сам абсолютно здоровий. Схожий діагноз ЗМІ приписали Папі Римському Франциску. Під час зустрічі з парафіянами патріарх чхав і кашляв, що преса ідентифікувала як симптоми коронавірусу.