Успішна блогерка та телеведуча резонансними висловлюваннями про домашнє насильство суттєво підірвала свою репутацію. Проте в інтерв'ю виданню Meduza Регіна Тодоренко зізналася, що лише зараз, у віці 29 років, почала аналізувати свої минулі стосунки та усвідомила, що сама ставала жертвою агресора.

До теми Регіна Тодоренко представила фільм про домашнє насильство: А що я зробила, щоб допомогти?

20-річною вона зустрічалася з хлопцем, який був надмірно ревнивим. Саме це, за словами Тодоренко, є вагомим свідченням того, що чоловік у майбутньому може застосовувати силу до жінки та підіймати на неї руку. У тих стосонках зірка потерпала від морального тиску коханого.

Він ревнував мене до всього: до стовпа, до стільця. Йому було б простіше, якби я вдома була прив'язана до батареї – тільки тоді, здається, він був би спокійний,
– пригадала Регіна Тодоренко.

Раніше через свою недосвідченість вона не помічала очевидних речей та виправдовувала ревнощі ексбойфренда. Проте ведуча пригадала шокуючу ситуацію. Коли пара гуляла парком, до них підійшов прихильник зірки й попросив про фото. Хлопець відреагував агресією: він забрав у шанувальника телефон і дістав пістолет, направивши зброю на них зі словами: "Так, ти від неї відійди, а ти сюди стань швидко". Тоді Регіна Тодоренко віджартувалася та вкотре не надала жодного значення поведінці коханого.

Нагадаємо, Регіна Тодоренко разом із чоловіком Владом Топаловим спровокувала скандал своїми висловлюваннями на тему домашнього насильства. Головний меседж її інтерв'ю – безліч жертв заслуговують на знущання своєю ж поведінкою, а чоловіки за своєю природою схильні до грубощів. Після цих слів ведучу позбавили рекламних контрактів та звання "Жінка року", яке вона отримала 2019-го.

Одні колеги засудили Тодоренко, інші виступили на її захист. Сама зірка розкаялася за зневажливе ставлення до глобальної проблеми та навіть зняла документальну стрічку під назвою "А що я зробила, щоб допомогти?". На назву її надихнула власна фраза, яка заполонила мережу: "А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив?".