Про це розповіли у виданні National Enquirer.

На той час Чарлі Шину було 19 років, коли його колезі по майданчику фільму "Лукас" Корі Хаїму було лише 13. У згвалтуванні 38-річний чоловік Хаїм зізнався своєму другу актору Домініку Брашіа лише перед смертю у 2010 році. Тоді він помер від пневмонії.


Корі Хаїм

Читайте також: Оприлюднили архівні фото, де Кевін Спейсі нібито займається оральним сексом у парку (фото 18+)

Хаїм сказав мені, що у них був секс з Шином, коли вони знімалися у фільмі "Лукас". Він сказав мені, що вони курили марихуану і займалися сексом. У них був анальний секс. Хаїм сказав, що після того, як це сталося, Шин став прохолодним і відхилив його залицяння. Коли Корі хотів повторити це знов, Чарлі не був зацікавлений,
– розповів Брашіа для видання.


Чарлі Шин та Корі Хаїм на зніманнях фільму "Лукас"

У свою чергу звинувачений Чарлі Шин вже відреагував на звинувачення, – його представники заперечили всі ці твердження.

Однак інший близький друг покійного Корі Хаїма, актор Корі Фельдман, цей самий інцидент згадував у своїй книзі "Коріографія: Мемуари", щоправда, тоді не назвав ім’я ґвалтівника.

Читайте також: Актор пообіцяв назвати усіх педофілів Голлівуду

"Хаїм розповів, що у якийсь момент під час знімань стрічки "Лукас" дорослий чоловік переконав його, що це абсолютно нормально для дорослих чоловіків та молодших хлопців у бізнесі мати сексуальні стосунки, що це те, "чим займаються усі хлопці", – писав тоді Фельдман.

Він додав, що вони пішли у відокремлену територію між двома трейлерами для акторів та знімальної команди під час перерви на обід і юний Хаїм дозволив над собою познущатися, будучи надто наївним та амбіційним. При цьому ім’я Шина Фельдман ніколи не згадував.

Лиш у 2011 році, коли Фельдмана запитали про Чарлі Шина, він сказав: "Я не великий шанувальник Чарлі Шина… Особливо враховуючи те, як він вплинув на інших людей, яких я знаю".

Нагадаємо,що актор Чарлі Шин у 2015 році зізнався, що хворий на СНІД. У 2016 році він розповів, як саме він підчепив ВІЛ. За словами актора кілька разів не скористався контрацептивом. Чарлі Шин минулого року також почав користуватися лікуванням ін'єкціями "PRO 140" і його лікування проходить успішно. Попри смертельну хворобу він досі займається сексом.