Якщо одні знаменитості для мандрівок обирають зручний і дещо непривабливий одяг, то інші одягають стильні речі, які яскраво вирізняються в натовпі. До такої категорії модниць належить Вікторія Бекхем, яка в аеропорту Нью-Йорка засвітила дивовижний "лук", повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Вікторія Бекхем приміряла розкішну білосніжну сукню власного бренду: фото

44-річна дизайнер покинула маєток в Лос-Анджелесі одразу після святкування Дня батька. Зірка зворушливо привітала свого чоловіка Девіда, після чого була помічена в приміщенні одного з аеропортів Нью-Йорка. Ймовірно, Вікторія Бекхем вирішила назад до Великобританії, де, за інформацією ЗМІ, проживає кілька місяців.

Дизайнер вбрала картаті штани вільного крою та бежевий тренч з поясом на талії. До стильного вбрання зірка підібрала не менш привабливі окуляри та коричневий клатч, які завершили "лук" Вікторії Бекхем. Взуття навіть не виднілось з-під широких штанів зірки. Ймовірно, Вікторія, яка завжди, надала перевагу туфлям на підборах, який багато в гардеробі британки.


Вікторія Бекхем


Вікторія Бекхем в Нью-Йорку


Стильна Вікторія Бекхем

За її словами, це одні з улюблених речей в осінньо-зимовій колекції її власного бренду. Водночас Вікторія Бекхем зазначила, що клатч, який вона обрала – ідеальний аксесуар для будь-якої поїздки.