Про це зірка повідомила у своєму Instagram.

На футболках нанесено зображення групи Spice Girls в повному складі, а кожну учасницю показано з червоним носом. 100 % виторгу від продажів стильних футболок Вікторія Бекхем пожертвує на благодійність.

Читайте також: Вікторія Бекхем показала, як відсвяткувала день народження: фото

Я побувала в Кенії і побачила дивні програми, які підтримує Red Nose Day USA. Дівчата в цих програмах відвідують боксерські класи, щоб не тільки вчитися самообороні, але також виробити лідерські якості. Я була натхненна цими молодими жінками, яких там зустрічала. Справа навіть не в тому, наскільки вони сильні в рингу, ці дівчата – майбутні лікарі, юристи, які стануть гідною зміною. Вони пишуть власні історії і будуть визначати майбутнє своїх спільнот. Це сила дівчат,
– прокоментувала вихід футболок Вікторія.


Вікторія Бекхем у футболці з колекції Victoria Beckham Spice Girls


Вікторія Бекхем в Кенії

Футболки Victoria Beckham Spice Girls вже можна придбати на сайті Omaze за 35 доларів.

Хто такі Spice Girls?

Британський жіночий поп-гурт Spice Girls був створений у 1994 році за участю Мелані Браун (Мел Бі), Вікторії Адамс (Бекхем), Еммі Бантон, Мелані Чісхолм (Мел С) і Джері Холлівелл. Але у 2001 році колектив розпався і кожна зі співачок запустила власний сольний проект, окрім Вікторії Бекхем – вона почала будувати кар’єру дизайнера.

В листопаді 2017-го почали з’являтись чутки про возз’єднання групи, а в лютому учасниці гурту офіційно повідомили, що возз’єднуються і навіть поїдуть у світове турне.