Вікторія Бехкем в 43 роки виховує трьох синів і доньку та сама керує успішним бізнесом, однак разом з тим вона бездоганно виглядає та залишається дуже привабливою, пише Vogue.

Зірка розкрила кілька секретів зі свого способу життя, які дозволяють тримати себе у формі та чудово виглядати.

Щоранку дизайнер пробігає 3 милі та займається годину із персональним тренером. Після вона готує сніданок для дітей та відводить їх в школу. Після її чекає ще година тренувань.

Вікторія та Девід Бекхем з дітьми

Читайте також: Вікторія Бекхем позувала для нового номеру Vogue: з’явились фото

Свій догляд за обличчям Вікторія Бекхем довіряє Сарі Чапман, яку зірка називає найкращим косметологом у Лондоні.

Улюблений косметичний засіб Вікторії – кокосова олія. До того ж для тіла і волосся вона використовує таку ж, що і для приготування сніданку – стовідсоткову нерафіновану.

Вікторія Бекхем робить макіяж

"Увечері я вмиваюся, потім тонік, потім крем зі стовбуровими клітинами і масло вже зовсім на ніч. Ще я одержима масками, завжди роблю їх двічі в тиждень. Улюблених парфумів у мене немає, люблю Byredo, Tom Ford робить завжди красиві речі", – розповіла дизайнерка.

Для виходів у світ жінка завжди обирає смокі-айз, але вдома не фарбується взагалі – лише наносить сонцезахисний крем.

Читайте також: 5 здорових сніданків від голлівудських зірок

Щодо харчування, то Вікторія дуже відповідально ставиться до виробу продуктів. Вона обирає багато корисних жирів, ще більше води і сну. Їсть багато лосося, курки, овочів, горіхів і насіння, які підтримують шкіру, нігті та волосся.