Українська акторка рідко дає приводи для обговорення свого життя, проте фото з батьком, опубліковане в інстаграмі, наробило шуму в мережі. Вікторія Булітко вирішила публічно привітати його з днем народження, показавши спільний архівний кадр.

До теме З немовлям на руках: Вікторія Булітко шокувала мережу фото з пологового будинку

Схоже, на світлині юна зірка позувала поряд з батьком у новорічну ніч або напередодні свята на тлі прикрашеної ялинки. Аби забезпечити гарний настрій, Вікторія одягла накладний оранжевий ніс, як у клоуна, а її татко – обруч з яскравими косичками та бантиками. Попри те, що чоловік виглядав досить серйозним, акторка зізналася, що він має чудове почуття гумору, яке успадкувала й вона.

"Дивлячись на це фото, вкотре переконуюся, що твоє прекрасне почуття гумору передалося мені у спадок, чому я дуже рада. Дякую тобі за все, що ти робив і робиш для мене. Твоя доця Поночка", – зворушливо написала Вікторія Булітко.

У коментарях фоловери висловили щирі привітання батьку зірки, проте наголосили й на схожості доньки з татом: "Ви схожа на тата", "Як ви схожі", "Як схожа на батька".