Зараз Вікторія та Девід Бекхеми публічно демонструють особисте життя та не приховують романтичні почуття одне до одного. Проте понад 20 років тому саме медійність та популярність ледь не призвела до їхнього розриву та суїцидальних думок ексучасниці гурту Spice Girls. Як інформує Mirror, Вікторія Бекхем могла накласти на себе руки.

Читайте також Вікторія Бекхем зворушливо привітала коханого з днем народження: архівні фото та відео

Зіркова пара одружилася 1999 року. На той час співачка вже була вагітна первістком сином Брукліном, проте продовжувала кар'єру та гастролювала з колективом. Під час одного з турів у ЗМІ просочилася інформація про зраду нареченого-футболіста Девіда Бекхема.

Тоді знаменитий обранець поспішив виправдатися перед коханою до розголосу в пресі. Він зателефонував Вікторії Бекхем і заявив, що його звинуватили у поцілунку з іншою дівчиною. При зустрічі учасниця гурту Spice Girls не стримала своїх емоцій та вдарила Девіда.

Я підійшла до нього, просто замахнулася і вдарила його. Я не планував цього. Я нікого раніше не нікого не била. Це відбулося інстинктивно. У той момент мені стало дуже прикро і боляче,
– пригадує Вікторія Бекхем.

Тоді у неї з'явилися суїцидальні думки. Девід наполягав на своїй вірності й дизайнерка все ж вирішила повірити нареченому. Вони разом втекли від папараці та ЗМІ в Італію на озеро Комо та з'ясували все між собою. За чотири місяці після народження сина пара все ж зіграла розкішне весілля у замку Латтрелл Таун неподалік Дубліна.

Після весілля у пресі кілька разів з'являлися провокаційні заяви про ймовірні зради чоловіка та прогнози щодо стрімкого розлучення. Проте нині Вікторії та Девіду Бекхемам вдається зберігати свої палкі почуття попри чутки. Вони щасливі разом і виховують чотирьох дітей – 21-річнго Брукліна, 17-річного Ромео, 15-річного Круза та 8-річну Гарпер.