Хоч "Віджа: Походження зла" є приквелом до стрічки "Віджа. Дошка диявола" 2014-го року, історія абсолютно самобутня, тож можна впевнено йди на другу частину, не бачивши першої.

Фільм виглядає моторошно та справляє хороше враження здебільшого завдяки хорошій акторській грі Лулу Вілсон, яка зіграла дев'ятирічну Доріс. Дівчина "витягує" фільм та виділяє з-поміж багатьох схожих.

Сюжет "Віджа: Походження зла" не дуже оригінальний: матір та двоє доньок грають з потойбічними силами, займаючись шахрайськими ворожіннями-"читаннями", вдаючи спілкування з духами заради того, щоб заробити на життя. Та після того як в домі з'являється віджа – спіритична дошка для спілкування з духами, мала Доріс стала дивно себе вести та спілкуватись з загадковими друзями.

Режисер приквелу "Віджі" Майкл Фленеган зняв фільм доволі просто, не намагаючись "взяти" глядача особливими фішками, а просто зняти якісну, нехай і трохи банальну, історію.

У підсумку, можна сказати, що режисер зробив все правильно. Адже приквел "Віджа: Походження зла" отримав кращі оцінки глядачів та критиків, ніж його попередник. І справді, стрічка вдалась досить якісною, простою та моторошною. Рекомендуємо до перегляду поціновувачам класичних фільмів жахів та тим, хто скучив за страшними історіями. Тим більше, не носі Хеловін… :)

Також в кіно: "Джек Річер: Не відступай", або як Том Круз вкотре зіграв крутого хлопця