Сергій Полунін, безумовно, один з найяскравіших і найталановитіших танцюристів сучасності. У 19 років він став наймолодшим солістом Королівського балету в Лондоні, де пропрацював до 22 років. Але на піку кар'єри танцюрист пішов з театру.

Читайте також: Українець, який підкорив світ оригінальним танцем

"Я трохи заплутався. Але це сталося через те що я виріс в системі, де я ніколи не приймав власних рішень", – зізнався він.

Після виходу з балетної трупи Полунін брав уроки акторського мистецтва, знімався в російському талант-шоу, працював моделлю для Marc Jacobs і танцював головні партії в театрах по Європі.

Невдовзі відбудеться акторський дебют Полуніна. 9 листопада в Україні вийде в прокат фільм "Вбивство в східному експресі" Кеннета Брана. Поруч із відомими усьому світові акторами – Джонні Деппом, Мішель Пфайффер, Пенелопою Круз та іншими – у фільмі знявся і Сергій Поулунін. Він зіграє роль графа Андренія. Полунін зізнався, що спільну гру з акторами вважає найщасливішими моментами у своєму житті.

"Вбивство в східному експресі": трейлер

А в березні 2018 року на екрани вийде другий фільм з Полуніним – "Червоний горобець". В цій картині він зіграє роль танцюриста і партнера героїні Дженніфер Лоуренс.

Відомо, що цієї осені стартують зймоки ще одного фільму, де Полунін зіграє артиста балету Юрія Соловйова.

За словами Полуніна, його кумири серед акторів – Марлон Брандо, Джеймс Дін і Мікі Рурк.

Мікі розповів, що він емоційно спустошує себе перед безпосередніми зйомками. Саме це я і зробив. Я проплакав дев'ять годин, поки ми знімали відео (відео на пісню Take me to churc),
– розповів танцюрист.


Сергій Полунін у зйомці для WMagazine

Незважаючи на активні зйомки у кіно, Полунін не хоче закінчувати кар'єру танцюриста.

"Кілька місяців тому я був впевнений, що попрощаюся з танцями заради гарної акторської кар'єри. Але коли я залишився наодинці з собою на кілька тижнів, то запитав себе: що ти робиш? У тебе є талант. Використовуй його на повну. Чи буду я щасливий, якщо буду просто актором? Сумніваюся", – поділився роздумами танцюрист.


Сергій Полунін у зйомці для WMagazine