Близько двох тижнів тому, 8 листопада, стало відомо, що 86-річний Роман Поланскі вкотре звинувачується у сексуальних домаганнях. Французька акторка Валентин Моньє зізналася, що у 1975 році, коли їй виповнилося 18 років, той зґвалтував її. Після цього, як повідомляє французьке видання Le Parisien, гільдія режисерів Франції вирішила виключити його з членства.

До теми про секс-скандал: Зірка "Всі жінки – відьми" Роуз Макгавен вдруге подала до суду на Гарві Вайнштейна: деталі

Офіційну заяву виданню представив П'єр Жоліве, президент асоціації. Він ствердив, що між учасниками буде проведено голосування, за результатами якого буде вирішено чи призупинить Роман Поланскі свої повноваження у гільдії чи ні. Дане питання буде винесено до обговорення навесні 2020 року.

Додамо, що вперше Роман Поланскі був звинувачений у сексуальному домаганні у 1977 році. Тоді його жертвою стала 13-річна дівчина Саманта Геймер. Аби уникнути ув'язнення на 50 років, режисер втік із США до Європи, продовживши там свою кар'єру. А у 2018 році французького-польського кінотворця було виключено з Американської кіноакадемії через чотирьох жінок, які заявили, що той домагався їх.